IHM2PM221K Vishay Dale
ihm2.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220UH 2.2A 330 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal
Size / Dimension: 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 2.2A 330 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal, Size / Dimension: 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 330mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Інші пропозиції IHM2PM221K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHM2PM221K IHM2PM221K Виробник : Vishay / Dale ihm2.pdf Power Inductors - Leaded Radial 220uH 10%