IHM2PM390K Vishay Dale
ihm2.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 5A 56 MOHM TH
Написати відгук
Інші пропозиції IHM2PM390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHM2PM390K IHM2PM390K Виробник : Vishay / Dale ihm2-1762900.pdf Fixed Inductors IHM-2 39 10% P12