Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825ER270L
IHSM4825ER270L
IHSM4825ER270L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 1.6A 179 MOHM SMD
на замовлення 741 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825ER270L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER270L IHSM4825ER270L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 27UH 1.6A 179 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
товару немає в наявності
IHSM4825ER270L IHSM4825ER270L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 27uH 15%