Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825ER471L
IHSM4825ER471L
IHSM4825ER471L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 320MA 3.36OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.36Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 240mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 320 mA
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 320MA 3.36OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.36Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 240mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 320 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER471L IHSM4825ER471L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 470uH 15%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
IHSM4825ER471L IHSM4825ER471L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 470UH 320MA 3.36OHM SM
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 320 mA