Продукція > VISHAY > IHSM4825RE180L
IHSM4825RE180L VISHAY
ihsm4825.pdf
Виробник: VISHAY
06+
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.9A 119 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 119mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Інші пропозиції IHSM4825RE180L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825RE180L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 18UH 1.9A 119 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 119mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
товару немає в наявності
IHSM4825RE180L IHSM4825RE180L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 18uH 15%