Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER100L
IHSM5832ER100L
IHSM5832ER100L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 4.3A 53 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 53mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.3 A
на замовлення 413 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 4.3A 53 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 53mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER100L IHSM5832ER100L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 10uH 15%
на замовлення 497 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IHSM5832ER100L ihsm-5832.pdf
IHSM5832ER100L IHSM5832ER100L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 10UH 4.3A 53 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.3 A