IHSM5832ER220L
IHSM5832ER220L Vishay / Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 22uH 15%
на замовлення 406 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM5832ER220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER220L IHSM5832ER220L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD
товару немає в наявності