Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER222L
IHSM5832ER222L
IHSM5832ER222L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2MH 220MA 9.71OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.71Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 140mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 220 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 220MA 9.71OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.71Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 140mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Інші пропозиції IHSM5832ER222L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER222L IHSM5832ER222L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 220MA 9.71OHM SM
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 220 mA