Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER2R2L
IHSM5832ER2R2L
IHSM5832ER2R2L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 8.5 A.
Інші пропозиції IHSM5832ER2R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER2R2L IHSM5832ER2R2L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
товару немає в наявності
IHSM5832ER2R2L IHSM5832ER2R2L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 2.2uh 15%