Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER470L
IHSM5832ER470L
IHSM5832ER470L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 1.77A 215MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 215mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 930mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.77 A
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.77A 215MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 215mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 930mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.77 A.
Інші пропозиції IHSM5832ER470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER470L IHSM5832ER470L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.77A 215MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.77 A
товару немає в наявності
IHSM5832ER470L IHSM5832ER470L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 47uH 15%