Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER471L
IHSM5832ER471L
IHSM5832ER471L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 490MA 2.21 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER471L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER471L IHSM5832ER471L Виробник : Vishay Dale ihsm5832.pdf Description: FIXED IND 470UH 490MA 2.21 OHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
IHSM5832ER471L IHSM5832ER471L Виробник : Vishay / Dale ihsm5832.pdf Power Inductors - SMD 470uH 15%