IHSM5832ER4R7L
IHSM5832ER4R7L Vishay / Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 4.7uH 15%
на замовлення 619 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 7.4A 23 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 7.4 A.
Інші пропозиції IHSM5832ER4R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER4R7L IHSM5832ER4R7L Виробник : Vishay Dale ihsm-5832.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 7.4A 23 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A