Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER680L
IHSM5832ER680L
IHSM5832ER680L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68UH 1.43A 305 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук