Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832RF181L
IHSM5832RF181L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 180UH 750MA 809 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832RF181L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF181L IHSM5832RF181L Виробник : Vishay / Dale ihsm5832-239823.pdf Fixed Inductors 180uH 15%