Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832RF221L
IHSM5832RF221L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220UH 690MA 1.1 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832RF221L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832RF221L IHSM5832RF221L Виробник : Vishay / Dale ihsm5832.pdf Power Inductors - SMD 220uH 15%