Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER150L
IHSM7832ER150L
IHSM7832ER150L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 4.5A 43 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832ER150L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER150L IHSM7832ER150L Виробник : Vishay Dale ihsm7832.pdf Description: FIXED IND 15UH 4.5A 43 MOHM SMD
товару немає в наявності
IHSM7832ER150L IHSM7832ER150L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832-1762627.pdf Fixed Inductors 15uH 15%