Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER153L
IHSM7832ER153L
IHSM7832ER153L Vishay Dale
ihsm-7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15MH 120MA 37.8OHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 37.8Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 55mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 mH
Current Rating (Amps): 120 mA
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15MH 120MA 37.8OHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 37.8Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 55mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Part Status: Active, Inductance: 15 mH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Інші пропозиції IHSM7832ER153L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER153L IHSM7832ER153L Виробник : Vishay Dale ihsm-7832.pdf Description: FIXED IND 15MH 120MA 37.8OHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 mH
Current Rating (Amps): 120 mA