IHSM7832ER221L
IHSM7832ER221L Vishay / Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 220uh 15%
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 1.1A 536MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM7832ER221L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER221L IHSM7832ER221L Виробник : Vishay Dale ihsm7832.pdf Description: FIXED IND 220UH 1.1A 536MOHM SMD
товару немає в наявності