Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER470L
IHSM7832ER470L
IHSM7832ER470L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832ER470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER470L IHSM7832ER470L Виробник : Vishay Dale ihsm7832.pdf Description: FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD
товару немає в наявності