Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER4R7L
IHSM7832ER4R7L
IHSM7832ER4R7L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832ER4R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER4R7L IHSM7832ER4R7L Виробник : Vishay Dale ihsm7832.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD
товару немає в наявності
IHSM7832ER4R7L IHSM7832ER4R7L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832.pdf Power Inductors - SMD 4.7uh 15%