Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832ER822L
IHSM7832ER822L
IHSM7832ER822L Vishay Dale
ihsm-7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2MH 170MA 21.8OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21.8Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 72.5mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 8.2 mH
Current Rating (Amps): 170 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2MH 170MA 21.8OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21.8Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 72.5mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 8.2 mH, Current Rating (Amps): 170 mA.
Інші пропозиції IHSM7832ER822L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832ER822L IHSM7832ER822L Виробник : Vishay Dale ihsm-7832.pdf Description: FIXED IND 8.2MH 170MA 21.8OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 8.2 mH
Current Rating (Amps): 170 mA