Продукція > VISHAY / DALE > IHTH0750IZEB101M5A
IHTH0750IZEB101M5A
IHTH0750IZEB101M5A Vishay / Dale
ihth-0750iz-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 100uH 20%
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 5A 64 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750IZEB101M5A IHTH0750IZEB101M5A Виробник : Vishay Dale ihth-0750iz-5a.pdf Description: FIXED IND 100UH 5A 64 MOHM TH