Продукція > VISHAY > IHTH0750IZEB1R0M5A
IHTH0750IZEB1R0M5A
IHTH0750IZEB1R0M5A VISHAY
VISH-S-A0011391953-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHTH0750IZEB1R0M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-0750IZ-5A, 1µH, 66A, 44A, 920 µOhm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 44A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 1µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 66A
DC-Widerstand, max.: 920µohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Produktpalette: IHTH-0750IZ-5A Series
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHTH0750IZEB1R0M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-0750IZ-5A, 1µH, 66A, 44A, 920 µOhm, ± 20%, tariffCode: 85045000, Sättigungsstrom (Isat): 44A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 20%, Induktivität: 1µH, euEccn: NLR, RMS-Strom Irms: 66A, DC-Widerstand, max.: 920µohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Produktpalette: IHTH-0750IZ-5A Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750IZEB1R0M5A IHTH0750IZEB1R0M5A Виробник : Vishay Dale ihth-0750iz-5a.pdf Description: FIXED IND 1UH 66A 0.92 MOHM TH
на замовлення 91 шт:
Кількість Ціна
IHTH0750IZEB1R0M5A IHTH0750IZEB1R0M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-0750iz-5a-260600.pdf Fixed Inductors 1uH 20%