Продукція > VISHAY / DALE > IHTH0750IZEB3R3M5A
IHTH0750IZEB3R3M5A
IHTH0750IZEB3R3M5A Vishay / Dale
ihth-0750iz-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 3.3uH 20%
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 40A 2.4 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.755" Dia (19.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 2.4mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 16.7MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 33A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.354" (8.99mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750IZEB3R3M5A IHTH0750IZEB3R3M5A Виробник : Vishay Dale ihth-0750iz-5a.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 40A 2.4 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.755" Dia (19.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 2.4mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 16.7MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 33A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.354" (8.99mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 40 A
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IHTH0750IZEB3R3M5A IHTH0750IZEB3R3M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0011391953-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHTH0750IZEB3R3M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-0750IZ-5A, 3.3µH, 40A, 33A, 2400 µOhm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 33A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 3.3µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 40A
DC-Widerstand, max.: 0.0024ohm