Продукція > VISHAY DALE > IHTH0750IZEB4R7M5A
IHTH0750IZEB4R7M5A
IHTH0750IZEB4R7M5A Vishay Dale
ihth-0750iz-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 30A 3 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.755" Dia (19.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 13.22MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 26A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.354" (8.99mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 30 A
на замовлення 114 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 30A 3 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.755" Dia (19.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 13.22MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 26A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.354" (8.99mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750IZEB4R7M5A IHTH0750IZEB4R7M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-0750iz-5a-260600.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20%