Продукція > VISHAY > IHTH0750IZEBR47M5A
IHTH0750IZEBR47M5A
IHTH0750IZEBR47M5A VISHAY
VISH-S-A0011391953-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHTH0750IZEBR47M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-0750IZ-5A, 470 nH, 83A, 44A, 520 µOhm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 44A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 20%
Induktivität: 470nH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 83A
DC-Widerstand, max.: 520µohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Produktpalette: IHTH-0750IZ-5A Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 83A 0.52 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.755" Dia (19.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.52mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 67MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 44A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.354" (8.99mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 83 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750IZEBR47M5A IHTH0750IZEBR47M5A Виробник : Vishay Dale ihth-0750iz-5a.pdf Description: FIXED IND 470NH 83A 0.52 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.755" Dia (19.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.52mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 67MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 44A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.354" (8.99mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 83 A
на замовлення 134 шт:
Кількість Ціна
IHTH0750IZEBR47M5A IHTH0750IZEBR47M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-0750iz-5a-260600.pdf Fixed Inductors 0.47uH 20%