Продукція > VISHAY / DALE > IHTH1125KZEB2R2M5A
IHTH1125KZEB2R2M5A
IHTH1125KZEB2R2M5A Vishay / Dale
ihth-1125kz-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 2.2uH 20%
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - IHTH1125KZEB2R2M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-1125KZ-5A, 2.2µH, 72A, 64A, 770 µOhm, ± 20%, tariffCode: 85045000, Sättigungsstrom (Isat): 64A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 20%, Induktivität: 2.2µH, euEccn: NLR, isCanonical: Y, RMS-Strom Irms: 72A, DC-Widerstand, max.: 770µohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Produktpalette: IHTH-1125KZ-5A Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1125KZEB2R2M5A IHTH1125KZEB2R2M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0024710869-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHTH1125KZEB2R2M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-1125KZ-5A, 2.2µH, 72A, 64A, 770 µOhm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 64A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 2.2µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 72A
DC-Widerstand, max.: 770µohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Produktpalette: IHTH-1125KZ-5A Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
IHTH1125KZEB2R2M5A IHTH1125KZEB2R2M5A Виробник : Vishay Dale ihth-1125kz-5a.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 72A 0.77 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.77mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 17.25MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 64A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 72 A