Продукція > VISHAY DALE > IHTH1125KZEB6R8M5A
IHTH1125KZEB6R8M5A
IHTH1125KZEB6R8M5A Vishay Dale
ihth-1125kz-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 44.5A 1.97 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.97mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 9.35MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 44A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 44.5 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 44.5A 1.97 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.97mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 9.35MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 44A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 44.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1125KZEB6R8M5A IHTH1125KZEB6R8M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-1125kz-5a.pdf Power Inductors - Leaded 6.8uH 20%