Продукція > VISHAY / DALE > IHTH1125KZEB8R2M5A
IHTH1125KZEB8R2M5A
IHTH1125KZEB8R2M5A Vishay / Dale
ihth-1125kz-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 8.2uH 20%
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 34.5A 3 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1125KZEB8R2M5A IHTH1125KZEB8R2M5A Виробник : Vishay Dale ihth-1125kz-5a.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 34.5A 3 MOHM TH