Продукція > VISHAY / DALE > IHTH1125KZEBR47M5A
IHTH1125KZEBR47M5A
IHTH1125KZEBR47M5A Vishay / Dale
ihth-1125kz-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 0.47uH 20%
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 125A 0.3 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.3mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 57.25MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 112A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 125 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1125KZEBR47M5A IHTH1125KZEBR47M5A Виробник : Vishay Dale ihth-1125kz-5a.pdf Description: FIXED IND 470NH 125A 0.3 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.3mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 57.25MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 112A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 125 A
на замовлення 951 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IHTH1125KZEBR47M5A IHTH1125KZEBR47M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0024710869-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHTH1125KZEBR47M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-1125KZ-5A, 470nH, 125A, 112A, 300 µOhm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 112A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 470nH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 125A