Продукція > VISHAY / DALE > IHTH1125MZEB330M5A
IHTH1125MZEB330M5A
IHTH1125MZEB330M5A Vishay / Dale
IHTH-1125MZ-5A.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 33uH 20%
на замовлення 80 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - IHTH1125MZEB330M5A - Induktivität, Baureihe IHTH-1125MZ-5A, 33µH, 16.8A, 22A, 0.011 Ohm, ± 20%, tariffCode: 85045000, Sättigungsstrom (Isat): 22A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 20%, Induktivität: 33µH, euEccn: NLR, isCanonical: Y, RMS-Strom Irms: 16.8A, DC-Widerstand, max.: 0.011ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Produktpalette: IHTH-1125MZ-5A Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1125MZEB330M5A IHTH1125MZEB330M5A Виробник : Vishay Dale IHTH-1125MZ-5A.pdf Description: FIXED IND 33UH 16.8A 11 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.179" Dia (29.95mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 4.2MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 22A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 16.8 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IHTH1125MZEB330M5A IHTH1125MZEB330M5A Виробник : VISHAY VISHS100113-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHTH1125MZEB330M5A - Induktivität, Baureihe IHTH-1125MZ-5A, 33µH, 16.8A, 22A, 0.011 Ohm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 22A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 33µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 16.8A
DC-Widerstand, max.: 0.011ohm