Продукція > VISHAY > IHTH1500MZEB2R2M5A
IHTH1500MZEB2R2M5A
IHTH1500MZEB2R2M5A Vishay
ihth-1500mz-5a.pdf
Виробник: Vishay
Power Inductors - Leaded 2.2uH 20%
на замовлення 32 шт:
Написати відгук
Description: IHTH-1500MZ-5A 2.2 20% EB E2, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.54mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 14.7MHz, Current - Saturation (Isat): 111.4A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.502" (12.76mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 81.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.54mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 14.7MHz
Current - Saturation (Isat): 111.4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.502" (12.76mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 81.7 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
IHTH1500MZEB2R2M5A IHTH1500MZEB2R2M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-1500mz-5a.pdf Power Inductors - Leaded 2.2uH 20%
на замовлення 36 шт:
IHTH1500MZEB2R2M5A IHTH1500MZEB2R2M5A Виробник : VISHAY 3600249.pdf Description: VISHAY - IHTH1500MZEB2R2M5A - Leistungsinduktivität, 2.2µH, 20%, geschirmt, 540 µOhm, 81.7A Irms, 111.4A Isat, radial
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 111.4A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 2.2µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 81.7A