Продукція > VISHAY > IHTH1500MZEBR47M5A
IHTH1500MZEBR47M5A
IHTH1500MZEBR47M5A Vishay
ihth-1500mz-5a.pdf
Виробник: Vishay
Power Inductors - Leaded .47uH 20%
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: IHTH-1500MZ-5A .47 20% EB E2, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.2mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 54.1MHz, Current - Saturation (Isat): 156.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.502" (12.76mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 134.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1500MZEBR47M5A IHTH1500MZEBR47M5A Виробник : VISHAY 3600249.pdf Description: VISHAY - IHTH1500MZEBR47M5A - Leistungsinduktivität, 0.47µH, 20%, geschirmt, 200 µOhm, 134.8A Irms, 156.2A Isat, radial
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 156.2A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 0.47µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 134.8A
DC-Widerstand, max.: 200µohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Produktpalette: IHTH-1500MZ-5A Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 54.1MHz
Current - Saturation (Isat): 156.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.502" (12.76mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 134.8 A