Продукція > VISHAY > IHTH1500TZEB220M5A
IHTH1500TZEB220M5A
IHTH1500TZEB220M5A Vishay
Виробник: Vishay
Power Inductors - Leaded 220uH 20%
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - IHTH1500TZEB220M5A - Leistungsinduktivität, 22µH, 20%, geschirmt, 0.0039 Ohm, 34.4A Irms, 59.78A Isat, radial, tariffCode: 85045000, Sättigungsstrom (Isat): 59.78A, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 20%, Induktivität: 22µH, euEccn: NLR, isCanonical: Y, RMS-Strom Irms: 34.4A, DC-Widerstand, max.: 3900µohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Produktpalette: IHTH-1500TZ-5A Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1500TZEB220M5A IHTH1500TZEB220M5A Виробник : Vishay / Dale Power Inductors - Leaded 22uH 20%
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
IHTH1500TZEB220M5A IHTH1500TZEB220M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0017357246-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHTH1500TZEB220M5A - Leistungsinduktivität, 22µH, 20%, geschirmt, 0.0039 Ohm, 34.4A Irms, 59.78A Isat, radial
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 59.78A
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 22µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 34.4A