Продукція > VISHAY DALE > IHTH1500TZEB330M5A
IHTH1500TZEB330M5A
IHTH1500TZEB330M5A Vishay Dale
ihth-1500tz-5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: IHTH-1500TZ-5A 33 20% EB E2
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 5.1mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 2.6MHz
Current - Saturation (Isat): 56.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.780" (19.82mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 28.7 A
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: IHTH-1500TZ-5A 33 20% EB E2, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 1.500" Dia (38.10mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 5.1mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 2.6MHz, Current - Saturation (Isat): 56.6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.780" (19.82mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 28.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1500TZEB330M5A IHTH1500TZEB330M5A Виробник : VISHAY VISH-S-A0017357246-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IHTH1500TZEB330M5A - Leistungsinduktivität, 33µH, 20%, geschirmt, 0.0051 Ohm, 28.7A Irms, 56.6A Isat, radial
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 56.6A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 33µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 28.7A
DC-Widerstand, max.: 5100µohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Produktpalette: IHTH-1500TZ-5A Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
IHTH1500TZEB330M5A IHTH1500TZEB330M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-1500tz-5a.pdf Power Inductors - Leaded 330uH 20%