Продукція > VISHAY / DALE > IHTL4020LZEZ70NL
IHTL4020LZEZ70NL
IHTL4020LZEZ70NL Vishay / Dale
doc?34653
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 70nH 75A Coupled TLVR ferrite
на замовлення 595 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND COUPLED TLVR 70NH 75A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.382" L x 0.185" W (9.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.125mOhm, Q @ Freq: 15 @ 100kHz, Current - Saturation (Isat): 127A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Inductance: 70 nH, Current Rating (Amps): 75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTL4020LZEZ70NL Виробник : Vishay Dale doc?34653 Description: IND COUPLED TLVR 70NH 75A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.382" L x 0.185" W (9.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Q @ Freq: 15 @ 100kHz
Current - Saturation (Isat): 127A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Inductance: 70 nH
Current Rating (Amps): 75 A
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Q @ Freq: 15 @ 100kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 70 nH
Current Rating (Amps): 75 A