Продукція > VISHAY DALE > IHTL4020LZEZ90NL
IHTL4020LZEZ90NL Vishay Dale
doc?34653
Виробник: Vishay Dale
Description: IND COUPLED TLVR 90NH 75A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.382" L x 0.185" W (9.70mm x 4.70mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Q @ Freq: 19 @ 100kHz
Current - Saturation (Isat): 98A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Inductance: 90 nH
Current Rating (Amps): 75 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND COUPLED TLVR 90NH 75A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.382" L x 0.185" W (9.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.125mOhm, Q @ Freq: 19 @ 100kHz, Current - Saturation (Isat): 98A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Inductance: 90 nH, Current Rating (Amps): 75 A.
Інші пропозиції IHTL4020LZEZ90NL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTL4020LZEZ90NL IHTL4020LZEZ90NL Виробник : Vishay / Dale doc?34653 Power Inductors - SMD 90nH 75A Coupled TLVR ferrite