Продукція > VISHAY > IHV15BZ500
IHV15BZ500
IHV15BZ500 VISHAY
2608011.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHV15BZ500 - FILTER INDUCTOR, 500UH, 10%, 15A, RAD
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 10%
Induktivität: 500µH
euEccn: NLR
RMS-Strom Irms: 15A
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Unshielded
Produktpalette: IHV Series
SVHC: Lead
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHV15BZ500 - FILTER INDUCTOR, 500UH, 10%, 15A, RAD, tariffCode: 85045000, Sättigungsstrom (Isat): -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 10%, Induktivität: 500µH, euEccn: NLR, RMS-Strom Irms: 15A, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Bauart der Induktivität: Unshielded, Produktpalette: IHV Series, SVHC: Lead.
Інші пропозиції IHV15BZ500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHV15BZ500 IHV15BZ500 Виробник : Vishay / Dale ihv-239902.pdf Fixed Inductors 500uH 10%
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
IHV15BZ500 Виробник : Vishay Dale ihv.pdf Description: FIXED IND 500UH 15A 50 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 1.450" Dia x 2.450" L (36.83mm x 62.23mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 15 A