IHV20BZ200 Vishay Dale
ihv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 200UH 20A 21 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHV20BZ200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHV20BZ200 IHV20BZ200 Виробник : Vishay / Dale ihv.pdf Power Inductors - Leaded 200uH 10%