IHV28BZ60
IHV28BZ60 Vishay / Dale
ihv-1762807.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 60uH 10%
на замовлення 43 шт:
термін постачання 594-603 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 60UH 28A 8.5 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 1.020" Dia x 2.450" L (25.91mm x 62.23mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 8.5mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 1.9MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 60 µH, Current Rating (Amps): 28 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHV28BZ60 Виробник : Vishay Dale ihv.pdf Description: FIXED IND 60UH 28A 8.5 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 1.020" Dia x 2.450" L (25.91mm x 62.23mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 8.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 1.9MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 60 µH
Current Rating (Amps): 28 A