IHV30BZ150 Vishay Dale
ihv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150UH 30A 13 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHV30BZ150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHV30BZ150 Виробник : Vishay / Dale ihv-1762807.pdf Fixed Inductors 150uH 10%