IHV50BZ50
IHV50BZ50 Vishay / Dale
ihv.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 50uH 10%
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 50UH 50A 4.5 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHV50BZ50 Виробник : Vishay Dale ihv.pdf Description: FIXED IND 50UH 50A 4.5 MOHM TH