IHV60BZ24 Vishay Dale
ihv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 24UH 60A 2.5 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 1.270" Dia x 2.450" L (32.26mm x 62.23mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 5.7MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 24 µH
Current Rating (Amps): 60 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 24UH 60A 2.5 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 1.270" Dia x 2.450" L (32.26mm x 62.23mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 5.7MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 24 µH, Current Rating (Amps): 60 A.