Продукція > VISHAY / DALE > IHVR4024KEERR12M51
IHVR4024KEERR12M51
IHVR4024KEERR12M51 Vishay / Dale
ihvr_4024ke_51-2400472.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 0.12uH 20%
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120NH 90A 0.24MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHVR4024KEERR12M51 IHVR4024KEERR12M51 Виробник : Vishay Dale Description: FIXED IND 120NH 90A 0.24MOHM SMD
товару немає в наявності