Продукція > VISHAY / DALE > IHXL1500VZEBR82M3A
IHXL1500VZEBR82M3A
IHXL1500VZEBR82M3A Vishay / Dale
ihxl1500vz-3a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 0.82UH 159A 0.18 MOHM THT AEC-Q200
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.82UH 159A 0.18 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.500" L x 0.862" W (38.10mm x 21.89mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.18mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 27.9MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 330A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.510" (38.35mm), Inductance: 820 nH, Current Rating (Amps): 248 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHXL1500VZEBR82M3A IHXL1500VZEBR82M3A Виробник : Vishay Dale ihxl1500vz-3a.pdf Description: FIXED IND 0.82UH 159A 0.18 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.500" L x 0.862" W (38.10mm x 21.89mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.18mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 27.9MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 330A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.510" (38.35mm)
Inductance: 820 nH
Current Rating (Amps): 248 A