IKW15N120T2
IKW15N120T2 Infineon Technologies
Infineon_IKW15N120T2_DataSheet_v02_02_EN.pdf
Виробник: Infineon Technologies
IGBTs LOW LOSS DuoPack 1200V 15A
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
IGBT Trench 1200V 30A 235W IKW15N120T2FKSA1 IKW15N120T2 TIKW15n120t2, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IKW15N120T2 Виробник : Infineon IGBT Trench 1200V 30A 235W IKW15N120T2FKSA1 IKW15N120T2 TIKW15n120t2