IKW50N60T
INFNS30103-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Код товару: 145126
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IKW50N60T IKW50N60T Виробник : Infineon TIKW50n60t_0001.pdf Trans IGBT Chip N-CH 600V 80A 333000mW Automotive 3-Pin(3+Tab)TO247 IKW50N60TFKSA1 IKW50N60T TIKW50n60t
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 8 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
IKW50N60T IKW50N60T Виробник : Infineon Technologies infineonikw50n60tdsv0206en.pdf Trans IGBT Chip N-CH 600V 80A 333W 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 240 шт:
Мінімальне замовлення: 22
IKW50N60T Виробник : Infineon IKW50N60T_Rev2_4G.pdf IGBT TRENCH FS 600V 80A TO247-3 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Input Type: Standard
Reverse Recovery Time (trr): 143 ns
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 100A
Supplier Device Package: PG-TO247-3-21
IGBT Type: Trench Field Stop
Td (on/off) @ 25°C: 26ns/299ns
Switching Energy: 1.2mJ (on), 1.4mJ (off)
Test Condition: 400V, 50A, 7Ohm, 15V
Gate Charge: 310 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 80 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 150 A
Power - Max: 333 W
IKW50N60T IKW50N60T Виробник : Infineon Technologies Infineon_IKW50N60T_DS_v02_06_EN.pdf IGBTs LOW LOSS DuoPack 600V 50A