IL-AG5-10S-S3C1
IL-AG5-10S-S3C1 JAE Electronics
JAEI_S_A0001272160_1-2550759.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors Sckt HOUSING 10P
на замовлення 1496 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Female Socket, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-AG5-10S-S3C1 IL-AG5-10S-S3C1 Виробник : JAE Electronics IL-AG5_Series.pdf Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Female Socket
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
IL-AG5-10S-S3C1 Виробник : Japan Aviation Electronics Ind IL-AG5_Series.pdf Conn Housing RCP 10 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount Green