Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-AG5-14S-D3C1-A
IL-AG5-14S-D3C1-A
IL-AG5-14S-D3C1-A JAE Electronics
IL-AG5_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1122 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IL-AG5-14S-D3C1-A Виробник : Japan Aviation Electronics Ind IL-AG5_Series.pdf Conn Housing RCP 14 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount Green