Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-AG5-30SK-D3C1-D
IL-AG5-30SK-D3C1-D
IL-AG5-30SK-D3C1-D JAE Electronics
IL-AG5_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors SOCKET 30POS DUAL STR CRIMP
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 30POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 30, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-AG5-30SK-D3C1-D Виробник : JAE Electronics IL-AG5_Series.pdf Description: CONN RCPT HSG 30POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)